דוא"ל / נייד / טלפון:
סיסמה:
זכור אותי שכחתי סיסמה
 
אתר הנצחה לתושבי הישוב .
יהי זיכרם ברוך...
  כולם  

חפש לפי שם פרטי/משפחה     

אביטל אלקה ז"ל (11/10/1921 - 14/02/2015)
כה שבט תשע"ה
אביטל (גנז) אלימלך ז"ל (31/08/1913 - 29/10/2000)
תשסא
אדלר יוסף (בוב) ז"ל (06/01/1915 - 16/06/2005)
ט תשסה
אדלר רחל ז"ל (14/12/1915 - 08/05/2012)
טז אייר תשעב
אדמנית הילדה ז"ל (31/07/1911 - 22/02/2001)
כח שבט תשסא
אדמנית (דיאמנט) צוריאל ז"ל (09/06/1915 - 14/10/1973)
יח תשלד
אדר טובה ז"ל (14/06/1928 - 10/04/1998)
יד תשנח
אדר יאיר נתן ז"ל (18/03/1954 - 06/10/1973)
י תשלד
אדר (אדלר) יעקב ז"ל (30/01/1919 - 30/11/1988)
כב תשרי תשמט
איזנר חוה ז"ל (14/08/1917 - 27/12/2005)
כו תשסו
איזנר חיים ז"ל (30/09/1914 - 19/12/1983)
ו תשמד
איטלי אלחנן ז"ל (12/02/1920 - 12/04/2012)
איתן משה (מרטין) ז"ל (18/09/1915 - 15/05/1981)
יא תשמא
איתן עליס (עליזה) ז"ל (03/07/1915 - 21/12/2010)
יד טבת תשעא
אלון מנחם (ורנר) ז"ל (03/07/1915 - 02/02/2006)
ד שבט תשסו
אלון רחל ז"ל (20/10/1915 - 03/03/2008)
כט תשסח
אלטמן טובה ז"ל (24/03/1917 - 27/01/2000)
כ תשס
אניקסטר דן ז"ל (02/06/1965 - 18/08/2004)
א תשסד
אפרתי דרור ז"ל (11/11/1969 - 01/07/2001)
ז תמוז תשסא
אפרתי חנה ז"ל (04/04/1915 - 27/05/1997)
כ תשנז
אפרתי שלמה ז"ל (16/05/1912 - 30/05/1965)
כח אייר תשנה
אפשטיין מנחם צבי ז"ל (30/04/1905 - 29/03/1981)
כג תשמא
אקרט יששכר (ברטי) ז"ל (16/03/1915 - 16/07/2006)
כ תשסו
אקרט שרה ז"ל (06/08/1919 - 13/04/2003)
יא תשסג
אריאל מרים ז"ל (08/01/1924 - 02/07/2001)
יא תשסא
אריאל (קריצר) דוד ז"ל (15/09/1918 - 09/04/1998)
יב תשנח
ארליך אברהם ז"ל (19/01/1924 - 28/07/1988)
יד אב תשמח
אשר חנה ז"ל (11/09/1914 - 23/09/2015)
י תשרי תשע"ו
אשר ידידיה אליקים ז"ל (15/01/1952 - 10/11/1982)
כד תשמג
אשר יצחק ז"ל (01/10/1919 - 09/02/1996)
יט שבט תשנ"ו
אשר מרים ז"ל (03/06/1914 - 12/11/2013)
ט כסלו תשע"ד
אשר נפתלי ז"ל (07/09/1912 - 25/02/1994)
יד תשנד
אשר עזרא ז"ל (04/08/1949 - 19/09/1968)
כו תשכ"ח
בוכאסטר הדסה ז"ל (13/03/1923 - 25/05/2010)
יא תשע
בוכסטר אליהו (אלי) ז"ל (28/12/1916 - 16/04/2006)
יח תשס"ו
בית אריה דוד ז"ל (06/03/1903 - 20/07/1989)
יז תשמ"ט
בית אריה רות ז"ל (07/08/1906 - 30/04/1994)
יט אייר תשנ"ד
בלוטשטיין צבי ז"ל (19/12/1915 - 01/05/1946)
ו אדר תש"ו
בן אהרון שרה ז"ל (13/12/1911 - 02/05/2007)
יז תשס"ז
בן אהרון זאב ז"ל (30/06/1913 - 03/01/2001)
ח תשס"א
בן טובים אריה ז"ל (03/10/1952 - 19/11/1978)
כ תשל"ט
בן טובים חיה ז"ל (10/08/1927 - 06/12/2008)
ט תשס"ט
בן יהודה זאב ז"ל (03/01/1921 - 15/01/1984)
יא תשמ"ד
בן-טובים זלמן ז"ל (28/04/1915 - 24/01/2013)
יג שבט תשע"ג
בן-יהודה חוה ז"ל (08/10/1922 - 23/04/2012)
ב אייר תשעב
בר דרומא אריה ז"ל (22/12/1949 - 02/05/2002)
כא אייר תשס"ב
בר דרומא רות ז"ל (19/09/1914 - 12/12/2005)
יא תשס"ו
בר שלום שולמית ז"ל (25/07/1918 - 08/10/2016)
ו תשרי תשע"ז
בר-דרומא מנחם ז"ל (03/02/1915 - 21/08/1986)
טז תשמ
ברוכי עמנואל ז"ל (15/07/1931 - 11/09/2013)
ברטוב אילזה ז"ל (08/03/1909 - 31/12/1998)
יב תשנט
ברטוב גדעון יוסף ז"ל (03/11/1943 - 05/09/2009)
ט תשס"ט
ברטוב גלה ז"ל (30/08/1913 - 26/01/2000)
יט תש"ס
ברטוב דוד ז"ל (08/09/1946 - 30/04/1969)
יב תשכ"ט
ברטוב לאה ז"ל (28/12/1952 - 12/09/2005)
ח תשס"ה
ברטוב (גוטמן) אליעזר (ארנסט) ז"ל (12/04/1911 - 31/08/1999)
יט תשנ"ט
ברטוב (גוטמן) יצחק (וילי) ז"ל (20/07/1914 - 15/03/1999)
כז תשנ"ט
בר-שלום מאיר ז"ל (05/12/1917 - 13/04/1990)
יח תש"ן
גדיש חנה ז"ל (25/11/1934 - 06/02/1995)
ו תשנ"ה
גדיש יעקב ז"ל (13/01/1934 - 08/01/2005)
כז תשס"ה
גדסי ישי ז"ל (03/09/1962 - 01/05/1994)
כו תשנ"ד
גוטהיימר שרה (קלרה) ז"ל (16/10/1909 - 07/09/1934)
כז תרצ"ד
גוטליב יוסף ז"ל (20/07/1920 - 20/05/2010)
ז סיון תש"ע
גוטליב רבקה ז"ל (11/07/1923 - 11/06/2017)
יז סיון תשע"ז
גוטמן אפרים ז"ל (01/05/1917 - 07/03/1987)
ו תשמ"ז
גוטמן שושנה ז"ל (01/12/1912 - 03/12/1986)
א תשמ"ז
גור אריה אלי ז"ל (13/05/1957 - 01/01/1990)
גור-אריה אשר ז"ל (22/12/1922 - 02/05/2012)
י תשעב
גינסבורג אביגדור הכהן ז"ל (04/06/1911 - 28/07/1991)
יז אב תשנא
גינסבורג אילזה ז"ל (21/08/1914 - 13/04/1999)
כז ,ab"y
גינסבורג יוחנן ז"ל (06/12/1937 - 14/11/1956)
י כסלו תשי"ז
גינסבורג עזריה ז"ל (09/10/1945 - 11/08/1970)
ט תש"ל
גלבסקי שלום ז"ל (05/10/1908 - 14/08/1935)
טו תרצ"ה
גלס איל יקים ז"ל (14/04/1960 - 19/01/1962)
יד תשכ"ב
גרודנסקי ברכה ז"ל (15/07/1916 - 14/02/2001)
כא תשס"א
גרוס יחיאל ז"ל (22/07/1920 - 10/01/1992)
ה תשנ"ב
גרוס לאה ז"ל (22/02/1926 - 06/12/2005)
ה תשס"ו
דגני הלן ז"ל (17/09/1925 - 12/11/2014)
כ חשון תשע"ה
דגני שמעון ז"ל (05/06/1923 - 24/12/2009)
ח טבת תשע
דוננפלד שרה ז"ל (18/01/1922 - 26/11/2005)
כד תשס"ו
דיטור גדליה ז"ל (18/05/2015 - 01/12/2014)
דיטור גדליה - יוסף ז"ל (05/08/1915 - 11/01/2015)
כ טבת תשע"ה
דיטור עדה ז"ל (05/09/1922 - 22/01/2015)
ב שבט תשע"ה
הולנדר יהודית ז"ל (27/12/1912 - 10/07/1981)
ח תשמ"א
הור אסתר ז"ל (15/12/1915 - 10/07/1981)
א תש"ס
הורן יקים ז"ל (20/11/1961 - 27/11/2005)
כה תשס"ו
הורן מרדכי (מולו) ז"ל (12/12/1933 - 27/09/1998)
ז תשנ"ט
הורן תמר ז"ל (02/01/1959 - 26/12/1986)
כד תשמ"ז
היכנברג בת שבע (גרטה) ז"ל (09/01/1904 - 28/09/1969)
טו תש"ל
הישראלי אלקנה ז"ל (13/06/1956 - 09/10/1988)
כח תשמט
הישראלי דוד ז"ל (11/10/1919 - 28/11/2010)
כא כסלו תשעא
הישראלי רחל ז"ל (09/09/1921 - 13/01/2015)
כב טבת תשע"ה
הכט ארנה ז"ל (07/06/1908 - 09/02/1995)
ט תשנה
הקל אליקים (גצל) ז"ל (11/04/1907 - 17/08/1981)
יז תשמא
הקל טובה (גיטל) ז"ל (04/03/1906 - 06/11/1981)
ט תשמב
הרטום גד ז"ל (27/11/1944 - 07/10/1969)
כה תשל
הרטום דוד ז"ל (23/11/1939 - 23/11/1939)
יא כסלו תש
הרטום יוסף ז"ל (04/01/1917 - 01/07/2012)
יב תמוז תשעב
הרטום יפה ז"ל (27/05/1945 - 28/03/2000)
כב תשס
הרטום עלי ז"ל (06/12/1943 - 26/10/1973)
ל תשלד
הרטום קלרה ז"ל (11/11/1920 - 20/04/2015)
א אייר תשע"ה
הרץ אברהם (רודי) ז"ל (03/09/1905 - 07/03/1997)
כט תשנז
הרץ אילזה ז"ל (27/04/1907 - 25/09/1972)
יח תשלג
וויזר מרדכי ז"ל (22/07/1911 - 26/05/1979)
כט אייר תשלט
וולף הדסה ז"ל (20/10/1925 - 24/05/1948)
טו תשח
וולף חנה (הני) ז"ל (19/07/1923 - 02/02/2016)
כג שבט תשע"ו
וולף יוסף ז"ל (10/08/2014 - 09/03/2006)
ט תשסו
וייסמן יהודה ז"ל (16/05/1953 - 22/12/1997)
כג תשנח
ויס שושנה ז"ל (14/01/1911 - 17/03/1987)
טז תשמז
ויסמן מרדכי (מוטל) ז"ל (01/01/1924 - 19/03/2014)
יז אדרב תשע"ד
ויצמן יעקב ז"ל (27/08/1932 - 08/12/1980)
ב תשמא
וצלר אילזה ז"ל (09/12/1912 - 29/06/1998)
ה תשנח
וצלר אריה ז"ל (13/05/1912 - 12/04/1999)
יז תשנט
ורדי צבי ז"ל (27/10/1922 - 12/05/1948)
ג תשח
זלקינד עליזה ז"ל (17/11/1924 - 14/01/2002)
א תשסב
זמוש יהודית ז"ל (28/02/1913 - 15/07/2005)
ט תשסה
זמוש עזריאל ז"ל (13/12/1911 - 21/12/1991)
יד תשנב
חיות מרדכי ז"ל (15/04/1917 - 21/01/1999)
ד תשנט
חיות רוחמה ז"ל (02/02/1921 - 20/12/1991)
יג תשנב
חפץ מיכאל ז"ל (22/07/1945 - 06/06/2007)
כ תשסז
טסלר אליעזר ז"ל (04/07/1918 - 01/08/1993)
יג אב תשנג
טסלר דור ז"ל (18/01/1981 - 27/07/2003)
כז תמוז תשסג
טסלר יוסף ז"ל (31/12/1918 - 03/12/2005)
כב תשסה
טסלר מרגלית ז"ל (27/12/1954 - 02/09/2006)
י תשסו
טסלר שמואל ז"ל (18/08/1923 - 20/02/2003)
יח תשסג
טפל אילנה ז"ל (27/06/1927 - 10/12/2011)
יד כסלו תשעב
טפל יוסף ז"ל (03/08/1928 - 31/01/2015)
יא שבט תשע"ה
יבניאלי לאה ז"ל (06/05/1916 - 03/06/2011)
א תשעא
יהושע מייקל (מיכאל) ז"ל (21/03/1944 - 10/03/2008)
ג תשס"ח
ילין יהודית ז"ל (09/11/1915 - 30/07/1935)
כח תרצה
ימיני בנימין (ולטר) ז"ל (16/01/1905 - 28/09/1972)
כ תשלג
ימיני הרטה ז"ל (01/04/1909 - 22/07/1983)
יב תשמג
ימיני מאיר ז"ל (09/10/1946 - 18/10/1973)
כב תשלד
ינובסקי בנימין ז"ל (16/08/1921 - 21/12/1999)
ה תשנט
ינובסקי ישראל ז"ל (13/07/1960 - 01/01/1983)
כא תשמד
יעיר בצלאל ז"ל (30/08/1947 - 23/06/1967)
טו תשכז
יעיר דוד ז"ל (17/10/1919 - 19/04/1991)
ה תשנא
כהן ישעיהו ז"ל (29/10/1914 - 15/12/2004)
ג תשסה
כהן לאה ז"ל (20/01/1914 - 10/07/2013)
ד אב תשע"ג
כהן משה (מופ) ז"ל (29/11/1909 - 19/09/1976)
כד תשלו
כהן עליזה ז"ל (08/03/1906 - 26/12/2005)
כה תשסו
כהן ציפורה ז"ל (21/05/1908 - 04/07/1987)
ז תשמז
כהן שלמה ז"ל (16/09/1914 - 27/03/2002)
יד ניסן תשס"ב
כהנא אליעזר ז"ל (12/07/1951 - 10/12/1952)
כב כסלו תשי"ג
כהנא חנה ז"ל (10/07/1922 - 01/11/2015)
כ חשון תשע"ו
כהנא (ויזר) ברוך ז"ל (28/02/1914 - 23/03/1997)
יז תשנז
כוכבא חנה ז"ל (07/07/1924 - 27/07/2015)
יא אב תשע"ה
כוכבא טרודה ז"ל (29/08/1911 - 06/09/2004)
כ תשסד
כוכבא יששכר ז"ל (05/10/1910 - 03/07/1984)
ג תשמד
כוכבא  לאה (לוטה) ז"ל (16/08/1915 - 30/06/1954)
כט תשיד
כוכבא (שטרן) יעקב (יולה) ז"ל (11/09/1912 - 10/05/1993)
יט אייר תשנ"ג
לוי מרדכי ז"ל (17/10/1931 - 15/02/2009)
כב תשסט
לוי קלרה ז"ל (29/11/1909 - 23/10/2004)
ח תשסה
לוי רינה ז"ל (30/10/1932 - 15/10/1963)
כז תשכד
ליברמן יצחק ז"ל (29/05/1935 - 07/07/2007)
יג תשסז
לנג אריה יהודה ז"ל (19/12/1945 - 05/06/1985)
טז תשמה
לנג זליג (אשר) ז"ל (08/10/1914 - 25/11/1983)
יט תשמד
לנג רחל ז"ל (12/05/1914 - 28/11/2002)
כג תשסג
לנג שלמה ז"ל (25/11/1956 - 29/02/1984)
כו תשמד
לצרוס לוי (לוטר) ז"ל (17/06/1905 - 09/10/1983)
ג תשמד
לצרוס רחל ז"ל (28/10/1911 - 13/05/2000)
ט תשס
מאיר אברהם ז"ל (18/12/1923 - 24/05/1948)
טו תשח
מאיר רותי ז"ל (13/12/1944 - 24/05/1948)
טו תשח
מוזס דב ז"ל (14/02/1910 - 03/02/1997)
כו שבט תשנ"ז
מוזס מתי ז"ל (18/05/1945 - 02/11/1972)
כו תשלג
מוזס שושנה ז"ל (18/08/1909 - 02/02/1999)
ל שבט תשנט
מולטר טובה (טוני) ז"ל (20/03/1909 - 21/08/1935)
כב תרצה
מיכאליס עלי ז"ל (20/07/1918 - 02/11/1933)
כד תרצה
מלר מלכה ז"ל (23/09/1943 - 18/10/2015)
ה חשון תשע"ו
נחליאל בנימין רפאל (בניה) ז"ל (19/09/1934 - 11/10/1996)
כח תשנז
נחליאל גלעד ז"ל (01/04/1986 - 11/06/2003)
יא תשסג
נחליאל לנה ז"ל (18/06/1908 - 21/11/2002)
כז תשסג
נחליאל שושנה ז"ל ( - 05/06/1999)
כ אייר תשנט
נחליאל (בומבך) שלמה ז"ל (19/10/1908 - 20/08/1965)
כד תשכה
נעמן רחל ז"ל (08/12/1912 - 05/02/1987)
כז תשלח
נעמן שמואל ז"ל (12/11/1902 - 02/04/1974)
י תשלד
נעמן תמי ז"ל (06/10/1947 - 15/03/2002)
ב תשסב
סלומון שמואל ז"ל (20/04/1898 - 13/07/1961)
כט תשכא
עפרוני שולה ז"ל (23/11/1935 - 23/01/1993)
א תשנג
פיילכנפלד אריה (לוץ) ז"ל (03/12/1908 - 29/01/1936)
ה שבט תרצ"ו
פלק משה (תיאו) ז"ל (10/01/1908 - 17/11/1996)
ז תשנז
פלק רחל ז"ל (06/07/1914 - 19/02/2002)
ח תשסב
פרידברג אסתר ז"ל (02/12/1920 - 21/05/2009)
כז תשס"ט
פרידברג יצחק ז"ל (12/05/1920 - 11/06/1986)
ד תשמו
פרלמן אלישבע ז"ל (20/11/1923 - 01/08/2003)
ד תשסג
פרלמן בימין יעקב (פינצה) ז"ל (31/05/1947 - 15/10/1973)
יט תשלד
פרלמן מיכאל (מכל) ז"ל (21/03/1917 - 14/05/1992)
יא תשנב
קהתי אברהם ז"ל (16/12/1916 - 25/11/2013)
כב כסלו תשע"ד
קהתי צילה ז"ל (17/06/1922 - 08/10/1997)
קוגלמן גדליה ז"ל (27/06/1911 - 08/01/1993)
טו תשנג
קטן ישראל ז"ל (14/04/1921 - 30/08/1998)
ז תשנח
קמפנינו חולדה ז"ל (17/01/1914 - 17/09/1992)
יט תשנב
קמר אהרון ז"ל (02/04/1920 - 07/03/1960)
ח תשך
קנולר לילי ז"ל (26/12/1898 - 08/05/2003)
ו תשסג
קריק אברהם ז"ל (15/03/1939 - 05/02/2010)
כא תשע
קרמר ראובן ז"ל (02/10/1912 - 02/01/1998)
טז תשנח
ראב"ד אילזה (שרה) ז"ל (20/07/1923 - 02/06/2012)
ראב"ד מקס ז"ל (12/06/1916 - 04/08/2003)
רוטשילד אלחנן חנן ז"ל (30/10/1912 - 12/05/1981)
ח תשמא
רוטשילד רחל ז"ל (31/08/1913 - 21/07/2001)
ב תשסא
רון אלדד ז"ל (17/11/1962 - 27/11/1983)
כא תשמד
רון יוחנן ז"ל (19/02/1913 - 25/07/2002)
טו תשסב
ריין יעקב צבי (יונה) ז"ל (10/09/1912 - 10/11/1973)
טז תשלד
ריין עדנה ז"ל (08/02/1922 - 06/06/2015)
יט סיון תשע"ה
רפל דב ז"ל (20/10/1916 - 22/12/2003)
כח תשסד
רפל פנינה ז"ל (23/05/1922 - 18/05/1986)
ט תשמו
שבט משולם ז"ל (01/02/1937 - 28/03/2014)
כו אדרב תשע"ד
שולב אבישי יעקב ז"ל (27/08/1954 - 06/10/1973)
י תשרי תשלד
שטיינר נגה ז"ל (16/08/1934 - 22/04/1987)
כג תשמז
שטרן דב ז"ל (21/10/1905 - 06/03/1964)
כב תשכד
שטרן קטן שרה ז"ל (04/06/1918 - 21/09/2001)
ד תשסב
שטרנהיים חיים ז"ל (15/03/1945 - 12/05/1976)
יב תשלו
שטרנהיים לאה ז"ל (28/12/1191 - 14/02/1997)
ז אדרא תשנ"ז
שטרנהיים שמואל ז"ל (01/09/1907 - 25/03/1989)
יח אדרב תשמ"ט
שילוח מאיר ז"ל (17/05/1911 - 20/09/1995)
שילוח פרחיה ז"ל (12/05/1921 - 04/12/2010)
כז כסלו תשעא
שמיר יפה ז"ל (19/08/1911 - 08/11/1988)
כח תשמט
שמיר ישראל (שרוליק) ז"ל (07/05/1907 - 26/12/1980)
יט תשמא
שפירא אברהם ז"ל (02/06/1934 - 10/11/2006)
יט תשסז
שפירא מיכל ז"ל (23/03/1936 - 18/12/2003)
כג כסלו תשס"ד
שריבר יהשע ז"ל (01/01/1910 - 01/07/1994)
כב תשנד
שריד יצחק ז"ל (22/09/1922 - 01/01/2006)
ז תשסו
שרייבר חדוה ז"ל (23/09/1912 - 10/03/2004)
יז תשסד
תדהר שמעון ז"ל (14/02/1933 - 05/10/2006)
יג תשסז
תשבי אסתי ז"ל (28/11/1951 - 20/08/2008)
יט תשסח
תשבי יוכבד ז"ל (20/08/1904 - 15/09/1967)
י תשכז
תשבי משה ז"ל (03/08/1910 - 04/11/1999)
ה תשס
תשבי (ברמן) חנה ז"ל (25/09/1915 - 12/04/2011)
ח ניסן תשע"א

[חזרה לראש העמוד] [הדפס]
|מפת אתר|
אתר לקיבוץמופעל במערכת קהילהנט רשת חברתית תפעולית לארגונים, אגודות, קיבוצים וישובים
כל הזכויות שמורות לקהילה-נט פתרונות תוכנה בע"מ 2003-2017 (c)